Teraz jest poniedziałek, 19 listopada 2018, 00:52

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pierwsze koty za płoty
PostNapisane: środa, 8 maja 2013, 16:36 
Przesyłam filmik z mojego pierwszego lotu FPV. Niestety jakość nie jest najlepsza, film przechodził kilka kompresji żeby mógł się zmieścić na stronce. Ale coś tam widać :P

http://wkphoto11.blogspot.com/2013/05/b ... t-fpv.html

Nie jest też idealny i długi bo był bardzo mocny wiatr, a ja jeszcze nie jestem przystosowany do latania przy tak silnym wietrze :(

PostNapisane: czwartek, 9 maja 2013, 04:44 
modelarz

Jak model cały, to nie było tak źle ;)
Trochę delikatniej lotkami, bo w zakrętach prawie na plecy go przewracasz, a i wysokością też trochę za ostro, mimo wiatru :)

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: czwartek, 9 maja 2013, 12:33 
to moje trzecie latanie, jeszcze się uczę , ale ten wiatr przeszkadzał za mocno wiał jak dla mnie i on rzucał modelem na prawo i lewo i czasem model wogóle bokiem leciał

I model nie jest cały... znowu sie skrzydło wyrwało... i serwo odmówiło posłuszeństwa więc od steru wysokości jest do wymiany :(

PostNapisane: wtorek, 14 maja 2013, 22:30 
modelarz

karlem napisał(a):
Jak model cały, to nie było tak źle ;)
Trochę delikatniej lotkami, bo w zakrętach prawie na plecy go przewracasz, a i wysokością też trochę za ostro, mimo wiatru :)

Karlem, chyba coś w tym jest. Większość początkujących szarpie te manetki jak by to było łowienie ryb na czas :)

Nauczy się, poza tym jeśli się lata w takich warunkach ... widziałem na filmie "wiatrowskaz" to tak na oko wialo znacznie ponad 4m/s chyba :) a to chyba dla amatora troche za wiele ?
Jak sądzicie ?

"Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak ... skończysz ..." 3W Kasta

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: sobota, 25 maja 2013, 23:26 
Witam, chciałbym się pochwalić że w środę odbyłem chyba już 5ty wypad na latanie. Lata się cudnie, ostatnio latałem już pod chmurką, baaardzo wysoko sobie szybowałem. Filmik ze środowego latania

http://wkphoto11.blogspot.com/2013/05/k ... xlera.html

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1