Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 09:48

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co sie dzieje na naszyn forum?
PostNapisane: niedziela, 28 lutego 2021, 09:30 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 4 maja 2019, 16:52
Posty: 599
Wiek: 64
Lokalizacja: Poznań
Zaciekawił mnie ten temat i odkopałem go wszak ostatnio był w użyciu w 2016 roku i czy cos się zmieniło .Myślę ze nic na lepsze ale jedynie dorośliśmy i posiwieliśmy .Co do forum to go dawno obserwowałem ale było tylko do "latajacych" takie wrażenie teraz się to zmieniło ale czerpałem pomysły .Fora omijałem z daleka za cyt. jak przyjeto mnie na pewnym forum "Miły kolego podaj swój wiek , już ktoś o to prosił .
Na zdjęciu wyglądasz ciekawie ale pytania są na poziomie piętnastolatka .
Jeśli maż na zbyciu kilkaset tysięcy to rób ten model .
Cięcie blachy tylko wodą ( wystarczy wujek gogle ) .
Zrobienie takiego jak opisujesz modelu jest po prostu niemożliwe , ale kto wie .
Tutaj akurat rację ma kolega " coraz więcej dzieci ( przynajmniej sposobem postępowania ) i oszołomów niż prawdziwych modelarzy .
Jak nie maż nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu .
Jeśli ktoś czuje się obrażony , to jego sprawa , post zawsze można usunąć . Statek sobie buduje powolutku jak mam ochote i pomysły .Jest to forum gdzie przyjęliście mnie ze zrozumieniem.
Tak że głosu nie zabieram chyba ze ktos poprosi .To takie małe spostrzeżenia młodego duchem modelarza czy jak tam okreslić . Modeli dużo nie mam bo mnie budowa bawi i tak chyba pozostanie .

_________________
Pozdrawia Jacek- ten od klepania blaszek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron

118,301,724 Wyświetlone Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL