Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 08:36

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 444 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: sobota, 31 października 2020, 20:04 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:16
Posty: 6743
Wiek: 41
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Rumcajs napisał(a):
Ale wzrok w porządku, czyli wiesz co pijesz? :lol: :lol:


dokładnie, wlewam myszowatą do szklaneczki i co łyk sprawdzam czy może zmysły powróciły :) za cholerę od 1,5 tygodnia. Od wczoraj powrócił tak na poziomie 10%

_________________
To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu.

pozdrawiam Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: sobota, 31 października 2020, 20:23 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 3 czerwca 2010, 20:17
Posty: 4301
Wiek: 62
Lokalizacja: Wrocław
Meloow napisał(a):
Ja już koronognoja mam za sobą :)

No to świetnie, że bez większych problemów przeszedłeś, gratuluję. Ale pamiętaj, że są przypadki ponownego zarażenia więc nadal uważaj na siebie.
A jak rodzina a zwłaszcza dzieciaki też przeszły, czy ich ominęło.

_________________
Pozdrawiam
Konrad P.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: sobota, 31 października 2020, 20:35 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2012, 13:21
Posty: 2174
Wiek: 56
Lokalizacja: Brudzew
Jakbyco - nie dopytuję się przez czczą ciekawość, ile chcę wiedzieć z pierwszej ręki na co ew zwracać uwagę (tzn o dusznościach już wiem)..

_________________
Jak mówię że coś zrobię to zrobię, nie trzeba mi co pół roku przypominać..
- Sławek -


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: sobota, 31 października 2020, 20:51 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:16
Posty: 6743
Wiek: 41
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Konrad_P napisał(a):
Meloow napisał(a):
Ja już koronognoja mam za sobą :)

No to świetnie, że bez większych problemów przeszedłeś, gratuluję. Ale pamiętaj, że są przypadki ponownego zarażenia więc nadal uważaj na siebie.
A jak rodzina a zwłaszcza dzieciaki też przeszły, czy ich ominęło.



siedzimy wszyscy w domu, tylko ja miałem objawy (ksiązkowe) reszta w domu brak jakikolwiek objawów. Cieszę się że jest jak jest , Z racji styku z różnymi służbami wiem jak to wygląda. niektórzy znajomi przeszli bezobjawowo inny wylądowali pod respiratorem.

Zobaczymy co czas przyniesie. rzad juz pisze oddpwiednie rozrządzenia od takich że strażacy mają brać udział w zabezpieczaniu marszy po takie że będziemy
oddelegowani do szpitali do pracy (przynajmniej Ci po RAT-MED i KPP),

_________________
To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu.

pozdrawiam Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: sobota, 31 października 2020, 21:30 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 3 czerwca 2010, 20:17
Posty: 4301
Wiek: 62
Lokalizacja: Wrocław
Meloow napisał(a):
Konrad_P napisał(a):
Meloow napisał(a):
Ja już koronognoja mam za sobą :)

siedzimy wszyscy w domu, tylko ja miałem objawy (książkowe) reszta w domu brak jakikolwiek objawów.

No to świetnie, że rodzinę ominęło. Może uda się im przejść bezobjawowo.
Ja już 3 raz jestem na kwarantannie bo miałem styczność z osobami zarażonymi. Sekretarka w firmie którą obsługuję 6 tygodni była na kwarantannie bo 3 kolejne testy były dodatnie. Dopiero czwarty był ujemny. Hmm 4x470 PLN to prawie tyle ile zarabia miesięcznie. Obłęd.

_________________
Pozdrawiam
Konrad P.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: sobota, 31 października 2020, 22:23 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2010, 09:34
Posty: 5148
Wiek: 52
Lokalizacja: Plewiska
Ogólnie obłęd i szerzenie paniki.
Obsługuje m.in. szpitale i nawet tam można spotkać skrajne opinie . Od przerażenia po stwierdzenie -ja się polityką nie zajmuję bo są większe problemy niż kolejna choroba.
Nie znam się na chorobach ale coraz bardziej jestem skłonny dołączyć do tych ostatnich. Jeden z lekarzy sanepidu mówi wprost - nie istnieje coś takiego jak choroba bezobjawowa. Ktoś jest chory albo nie. Nie można złamać nogi bezobjawowo. Tak jak nie można mieć grypy bez wszystkich przypadłości . Testy są wadliwe . Największa głupota teraz to decydowanie kto jest chory kto nie. Np u znajomych dzieci ciężko chore natomiast rodzice nawet na kwarantannę nie zaliczeni przez sanepid bo nie mają objawów. W ten sposób za trochę wszyscy będziemy zarażeni . Ciekawe są dane sanepidu za rok2018/19 na temat zachorowań na grupę. Ponad dwukrotnie więcej przypadków śmiertelnych ale o tym się nie mówi. Wiele więcej osób każdego dnia umiera z powodu raka. Ale nieświadomość tego faktu sprawia że jesteśmy spokojni

_________________
Pozdrawiam Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: sobota, 31 października 2020, 22:45 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:16
Posty: 6743
Wiek: 41
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Krzysiek to już nawet nie chodzi o koronke, bo choroba jak choroba, ale o to że system dostaje zapaści., a pogotowie leży całkowice. Mam kolegów co jezdzą na ZRM i stoją pod szpitalami po 8-12h aby oddać pacjenta. Przykład z dzisiaj 31.10.2020 dwa wypadki w okolicy i strażacy z OSP od razu dostali dyspozycję udzielenia pomocy poszkodowanym do przyjazdu ZRM a oni szybko nie dojadą. W pierwszysm przypadku motocyklista złamanie nogi , czekali 40 minut ZRM przyjechł ze stacji oddalonej o ok 30-40km. Drugi wypadek też motocyklista czekali 1,5 godziny na karetkę. Dobrze że to były lekkie obrażenia u poszkodawanych. W normalnych warunkach ZRM jest albo przed nami albo równo z nami do takich zdarzeń bo stacja pogotownia jest u nas.

_________________
To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu.

pozdrawiam Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: sobota, 31 października 2020, 22:56 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 1 lutego 2011, 19:48
Posty: 2807
Wiek: 59
Lokalizacja: Milanówek
Meloow napisał(a):
... system dostaje zapaści., a pogotowie leży całkowice. ...stoją pod szpitalami po 8-12h aby oddać pacjenta...
...czekali 40 minut ZRM przyjechł ze stacji oddalonej o ok 30-40km. Drugi wypadek też motocyklista czekali 1,5 godziny na karetkę. ...

I to mnie najbardziej przeraża ...
Marcin dobrze, że to cholerstwo już za tobą; uważaj na siebie :)

_________________
pozdrawiam
Andrzej


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: niedziela, 1 listopada 2020, 07:56 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2010, 09:34
Posty: 5148
Wiek: 52
Lokalizacja: Plewiska
Andrzej_P napisał(a):
Marcin dobrze, że to cholerstwo już za tobą; uważaj na siebie :)


Ważna uwaga : Jakiś lekarz wrzucił na fejsa skan strony książki o korona wirusach .W dużym skrócie wirus mutuje cały czas ,ponowne zachorowania są przez to możliwe .
Pointa całego działu brzmiała -opracowanie szczepionki jest przez to niemożliwe

_________________
Pozdrawiam Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: niedziela, 1 listopada 2020, 08:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2010, 09:34
Posty: 5148
Wiek: 52
Lokalizacja: Plewiska
Trzy razy poddałem się szczepieniu przeciwko grypie. Szczepienia grupowe w firmie .Szczepionki przyjechały w lodówce w opakowaniach z termicznymi znacznikami. Były ok .A jednak wylądowałem na chorobowym w bardzo ciężkim stanie podobnie jak inni i nie był to stan chorego faceta jak z dowcipów. Na kolejne szczepienie już mnie nikt nie namówi . Zaznaczę że daleko mi skrajności całkowitych antyszczepionkowców. Zwyczajnie szczepienie się na mutujące wirusy wg mnie ma tyle samo sensu co wiara w słowa polityków.

_________________
Pozdrawiam Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: niedziela, 1 listopada 2020, 10:02 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:16
Posty: 6743
Wiek: 41
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Dokładnie , ostatnio oglądałem jakiś wywiad doktorka który mówił że ludzki organizm walcząc z daną choroba zapisuje sobie "klucz genetyczny" choroby i Typ przeciwciał które zwalczyły daną chorobę, I kiedy pojawia się kolejnym razem potrafi odczytać i rozpoznać chorobę oraz generować odpowiednie przeciwciała z automatu.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

_________________
To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu.

pozdrawiam Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: niedziela, 1 listopada 2020, 13:55 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 08:00
Posty: 3701
Wiek: 74
Lokalizacja: Pabianice
Krzysiu, masz świętą rację - bezobjawowa może być tylko inteligencja miłościwie nam panujących.

_________________
Pozdrawiam
karol


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: niedziela, 1 listopada 2020, 18:00 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 2 maja 2012, 11:23
Posty: 72
Wiek: 40
Lokalizacja: Garwolin
Podobno tym w rządzie zrobili test IQ i wyszedł negatywny.

_________________
pozdrawiam Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: piątek, 6 listopada 2020, 21:01 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2010, 09:34
Posty: 5148
Wiek: 52
Lokalizacja: Plewiska
Staruchy - określenie nie mające na celu obrazy jakiejkolwiek osoby użyte jednak celowo przez naszych partyjnych wodzów .


Wiecie co_ wstyd się przyznać ale dziś mnie olśniło.
Te pojebane godziny dla zombie 10-12 są tylko po to by szczuć nas na siebie.
Staruchy mają wymrzeć bo system nie tylko jest niewydolny ale już zaczyna mówić nie mamy kasy dla staruchów czas na życie poczęte. Jako że staruchy mają wypaczone pojmowanie świata przez swoje doświadczenia z czasów komunizmu i są poniekąd dziecięcy to łykają jak pelikany co im się podsuwa. Godziny są tylko dla nich 13-14-15emerytura jest tylko dla nich ale nie dostaną bo przez protestujących nie ma pieniędzy. Hm... Czyli protestujący dostają kasę emerytów? Tak się manipuluje ludem.
Wjechałem za dnia do biedronki . Ludzi od groma . Kilka jabłek dwa banany jakąś pizzerinka. Babcia przy kasie odsuwa się i mówi "za dziesięć jest pan wejdzie przedemnie i zdąży z zakupami"..Byla 10,20 Podziękowałem i tyle. Uśmiech wystarczył. Kasjerka tylko mrugneła okiem .
Nie rozumiem co za zjeb wymyślił że tylko emeryci w tych godzinach mają robić zakupy . Gdy jadę na osiedlu do naszego sklepiku o 6:30 to "Zombiaki" już wracają!

Sklep otwarty od 5:30 i nawet sklepowe mówią że dziadki potrafią je ochrzanić gdy otworzą minutę za późno ...a od 10 do 12 nic się nie dzieje ...


Dlaczego tu funkcjonuje określenie Zombiaki? Bo nie śpią mają czas na wnuki czy inne dzieci zakupy wizytę u lekarza promocje w Lidlu itditd... Zwyczajnie są Niezniszczalni -jak to Zombiaki :lol:


A dlaczego tak przynudzam ? Zawsze wqrwiało mnie to macanie przez emerytów towarów w sklepach . Oni tak poprostu mają. Nie drążę dlaczego. Jadą tramwajem albo dwoma i autobusem wymacają sobie krzesła i poręcze a po tym wszystkim radośnie macają towar . Nadal mnie to irytuje ale teraz to już trochę się śmieję myśląc -taaaak zbierajcie te bakterie byśmy my nie musieli

Kiedyś była grypa też mnie to wqrwiało że macają i co? Nic się nie zmieniło. Tylko mu zrobiliśmy się bardziej wyczuleni



A co do obrony życia poczętego kościół go broni aż to owo życie nie osiągnie 18lat albo nie okaże się tęczowe...

_________________
Pozdrawiam Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: sobota, 7 listopada 2020, 18:02 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 10 czerwca 2020, 08:34
Posty: 504
Wiek: 74
Lokalizacja: Kraków
Jako klasyczny "zombiak" /za chwilę 70+/ mógłbym "polemizać" lub też w całości podzielić Krzysztofie Twoje opinie czy spostrzeżenia. Powiem tak, prosto z życia, z dnia wczorajszego. Podjechałem pod aptekę obok biedry, parking milion na milion, zapełnione ino, ino. W aptece, przy drugim okienku, facio w mym wieku, ale raczej zdecydowanie młodszy przepytywał panienkę, bo czegoś nie mógł pojąć w swym rozumie. Ja szybko załatwiłem swój zakup /opatrunek w spraju, bo wcześniej nieco w rękę się zadrapałem i nieco czarwonego pociekło. Wyszedłem tuż za tym gostkiem, wsiadłem w auto i zacząłem powoli cofać. W lusterku facia widziałem, jak również to, że celowo wlazł mi przed bagażnik i wtedy ręką uderzył w auto. Zdęb iałem i jako "zombiak" pozbawiony już młodzieńczego refleksu, w porę nie zareagowałem i z auta nie wyskoczyłem. Objechałem parking i znowu spotkaliśmy się przy wyjeździe na główną. Opuściłem szybę i czule powiedziałem gostkowi, co o nim myślę. Tej miłej wymiany słówek różnych, często teraz używanych nie mogłem niestety kontynuować, bo wjazd i wyjazd zablokowałem. I co miałem o takim zachowaniu dorosłego facia myśleć? Stwierdziłem, że musiał to być jeden z betonowego elektoratu, wiadomej partii, tak doskonale i z jakże wielkim sukcesem nam przewodzacej i wiodącej Naród w.... Tu każdy sobie może wpisać swoją wersję kierunku, w którym jako państwo zmierzamy. I jeszcze jako ten klasyczny "zombiak" powiem, że zacząłem kolejny "projekt budowlany" i do woli, do oporu, sobie macam różne listewki i inne żeberka. Ale o tym w innym temacie, jak do tego dojrzeję.

Wysłane z mojego moto e5 plus przy użyciu Tapatalka

_________________
Pozdrawiam - Marek, użytkownik klejów do drewna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: sobota, 7 listopada 2020, 19:22 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2010, 09:34
Posty: 5148
Wiek: 52
Lokalizacja: Plewiska
Marku ja lubię nasze Zombiaki . Jak by nie było są w wielu rodzinach centrum wszystkiego. Robią za przedszkolanki , logistykę zaopatrzenia i jeszcze za zapomogi finansów rodzinnych .
Chamskie dla mnie jest to co się dzieje że napuszcza się kolejne grupy społeczeństwa na siebie i to w tak parszywy sposób.
Nie pamiętam kto to powiedział że skłóconym bydłem najłatwiej się manipuluje

_________________
Pozdrawiam Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: sobota, 7 listopada 2020, 19:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2010, 21:15
Posty: 7375
Wiek: 54
Lokalizacja: Śrem
Jak już mnie cytujesz, to dokładnie ;)
Narodem głupim i bogobojnym łatwo jest sterować :)
Ostatnio spodobał mi się taki mem
Załącznik:
Studnia głupoty.jpg
Studnia głupoty.jpg [ 16.93 KiB | Przeglądane 4986 razy ]

_________________
Pozdrawiam - Wojciech; POL - 7728
Jantar Themisto; Jantar Magic; Futaba 18SZ
FILMY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 11 listopada 2020, 16:58 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2010, 09:34
Posty: 5148
Wiek: 52
Lokalizacja: Plewiska
Żem se spokojnie robił nową instalację elektryczną w piwnicy bo stara w ogniu stanęła. Nieświadomy tego co się dzieje. Narodowcy czyli psy PiSu spalili mieszkanie Bogu ducha winnych ludzi bo żaden nie miał tyle sił by dorzucić race do baneru na 2piętrze...
Ręce opadają rozumiem że Don Stanislauo czapka niewidka wszystkich pedofilii pokryje koszta spowodowane przez tych których popiera

_________________
Pozdrawiam Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 11 listopada 2020, 17:22 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2010, 21:15
Posty: 7375
Wiek: 54
Lokalizacja: Śrem
Przyjedź wreszcie do mnie, bo widzę, że koniecznie trzeba Cię zdezynfekować, zresetować i przeprogramować. Nocleg masz gratis,

Wysłane z mojego SM-J701F przy użyciu Tapatalka

_________________
Pozdrawiam - Wojciech; POL - 7728
Jantar Themisto; Jantar Magic; Futaba 18SZ
FILMY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 11 listopada 2020, 18:14 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:16
Posty: 6743
Wiek: 41
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
utopia napisał(a):
Żem se spokojnie robił nową instalację elektryczną w piwnicy bo stara w ogniu stanęła. Nieświadomy tego co się dzieje. Narodowcy czyli psy PiSu spalili mieszkanie Bogu ducha winnych ludzi bo żaden nie miał tyle sił by dorzucić race do baneru na 2piętrze...
Ręce opadają rozumiem że Don Stanislauo czapka niewidka wszystkich pedofilii pokryje koszta spowodowane przez tych których popiera
Krzychu przez 3h oglądałem "lajfy" no kur...a szok , jak kobiety szły na wawe albo o przedsiębiorcy to policja godzinami ich spisywala , a setki osób na dolki wywoziła po całym mazowieckim. Rzecznik policji gadał że bandyci są na ulicach. Jak dzisiaj naziole z jebanym bakiewiczem i bosakiem rozpierduche zrobili to popsikali trochę gazem , porzucali hukowymi i jeżdżą z miejsca na miejsce udając że coś robią.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

_________________
To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu.

pozdrawiam Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 11 listopada 2020, 19:13 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2010, 09:34
Posty: 5148
Wiek: 52
Lokalizacja: Plewiska
Wojcio chętnie się nawet podpieram na te same argumenty. A tak naprawdę to polecam kodeksy cywilne i kodeks karny ..z młotkiem nie można po ulicach spacerować ale już siekiera jest tylko narzędziem użytku domowego .Z nią można

_________________
Pozdrawiam Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 11 listopada 2020, 19:22 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2010, 09:34
Posty: 5148
Wiek: 52
Lokalizacja: Plewiska
To jest przykre. U Nas na Wsi jest ochotnicza straż pożarna. Dla jasności - nie uczestnicze nie jestemstrazakiem .Czasem coś naprawie pomogę... Są różni ludzie. Jedni chcą PiS inniPo itd. ..ale gdy coś się dzieje to stają ramię w ramię. Zaczynam podejrzewać że w Warszawce jest to zbieranina płatnych sługusów. Lokalne społeczeństwo nie dało by się tak zmanipulować. Byłem tu na imprezie sylwestrowej umiała być bitka po-pis wyszedł jeden gość jebnął gadkę wszyscy spuścili głowy i już było ok. Do rana wszyscy cudownie się bawili .

_________________
Pozdrawiam Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: piątek, 11 grudnia 2020, 12:47 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2016, 13:16
Posty: 3704
Wiek: 58
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Oto jak nas robią w ciula :evil:

Biedulka babcia już od listopada się szczepi, chociaż wtedy szczepionki jeszcze nie było :nieufny:

Załącznik:
cov.jpg
cov.jpg [ 33.26 KiB | Przeglądane 4880 razy ]


A tutaj pełen profesjonalizm, czyli szczepienie przez ubranie :mrgreen:

Załącznik:
szczep.jpg
szczep.jpg [ 72.42 KiB | Przeglądane 4880 razy ]

_________________
Pozdrawiam, Artur


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: czwartek, 24 grudnia 2020, 13:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2010, 09:34
Posty: 5148
Wiek: 52
Lokalizacja: Plewiska
Szczepionki wiozą


_________________
Pozdrawiam Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: sobota, 26 grudnia 2020, 09:46 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2016, 13:16
Posty: 3704
Wiek: 58
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Przepustka na Sylwestra po 19-tej :mrgreen: :lol:

Załącznik:
przepustka.jpg
przepustka.jpg [ 80.46 KiB | Przeglądane 4656 razy ]

_________________
Pozdrawiam, Artur


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 24 marca 2021, 15:01 
No Kochani :!:
HURRRRRRA. (:) :D

Zadzwonił do mnie dzisiaj "automat" i podążając za jego tropem uzyskałem termin szczepienia :opad:
11 kwietnia (niedziela)
Bardzo się cieszę.

Acha, miejsce szczepienia PGE Stadion Narodowy.
Potwierdzili mi jeszcze SMS'em.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 24 marca 2021, 16:26 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 26 listopada 2012, 15:35
Posty: 1253
Wiek: 75
Lokalizacja: Toruń PL,Swindon England UK
Stefan - gratulacje,że automat Ciebie znalazł.No to jeszcze kolejka do użądlenia na pare godzin pewnie... ;)
Ja utknąłem w UK i za cholerę nie mogę się ruszyć.A że virus szleje,to na początku marca córka zarejestrowała mnie w GP.Po dwóch tygodniach sms - szczepienie 18.03 lub 20.03...
Wybrałem czwartek,pojechałem i szczena mnie opadła.8 rzędów dla klientów i w każdym dwa stanowiska do kłucia.Cała impreza trwała ok 5 min.No bo najpierw czy uczulony i takie tam...
Potem wpisali do komputera,wypisali kwitek,że szczepiony,użądlenie piguły i do domu.A daleko nie miałem,jakieś 10-15 min spacerem.
Oczywiście szczepionka AZ - minął tydzień i żadnych objawów...

_________________
pozdrawiam Janusz
************************
Modelarstwo to pasja.
Pasja - aby zrealizować swoje marzenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 24 marca 2021, 18:55 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 10 czerwca 2020, 08:34
Posty: 504
Wiek: 74
Lokalizacja: Kraków
Też mam termin. Na 7-go i AZ, ale to mi kompletnie "ne wadi", bo lepiej być "wyszczepionym", niż nie być.

Wysłane z mojego SM-A025G przy użyciu Tapatalka

_________________
Pozdrawiam - Marek, użytkownik klejów do drewna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 24 marca 2021, 19:10 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:16
Posty: 6743
Wiek: 41
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Co do szczepionki to cholera wie, zdania są podzielone. Jedni są na tak już teraz szczepić się , a inni na zdecydowane NIE. Prawda taka że jedni i drudzy umierają.

Przez ostatnie kilka dni powiem Wam że jest u mnie w powiecie mega problem z "karetkami" i wysyłani są strażacy + HEMS. przez ostatni tydzień koledzy wyjeżdżali kilkanaście razy do NZK (nagłe zatrzymanie krążenia) i niestety nikogo nie odratowali. pomimo Widzy, sprzętu itp. Załogi HEMS (4 i 6 ) robią w ciągu dnia tyle lotów co normalnie w miesiąc.


Nie jestem przeciwnikiem szczepionki ale jak dla mnie to jest chyba za wcześnie ,może jak będzie udoskonalona, ktoś weźmie na nie odpowiedzialność. U moich dzieciaków w szkole poszczepili się i praktycznie wszyscy wylądowali na L4 , podobnie z instruktorem na basenie czy innych zajęciach. Z tym szczepieniem jak z koronką jedni przejdą bezobjawowo inni mają przewalone.

_________________
To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu.

pozdrawiam Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 24 marca 2021, 20:05 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2010, 09:34
Posty: 5148
Wiek: 52
Lokalizacja: Plewiska
Nigdy nie byłem przeciwnikiem szczepień . Dwa razy miałem poważne powikłania po szczepieniu na grypę.
Po ostatniej wizycie u neurologa poważna Pani Doktor bardzo szanowana w środowisku lekarzy powiedziała mi ciekawe zdanie. Pamiętaj synek-życie masz tylko raz , nie warto być królikiem doświadczalnym.
Spodziewałem się zupełnie przeciwnego zdania.
Najciekawsze padło na koniec -wszyscy lekarze obowiązkowo ubezpieczeni OC od udziału w eksperymentach medycznych .

_________________
Pozdrawiam Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 24 marca 2021, 20:18 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 5 czerwca 2010, 21:26
Posty: 1062
Wiek: 55
Lokalizacja: London
Ja zaszczepiony AZ. Żadnych problemów.
Żona Pfizer. Żadnych problemów.
Grono znajomych sporo starszych i zero problemów.
Chociaż słyszałem że w Polsce gość 62lata miał powikłania 5dni przwed szczepieniem.
A dzisiaj dostałem info że na parking Tesco w rejonie, ma podjechać autobus szczepionkowy i każdy kto jeszcze nie był szczepiony a chce i ma pow 50lat to może się zaszczepić. Ale to w UK.
A moja mama 77 ma wywalczone dopiero dzisiaj na 20 kwietnia. Ale to w Polsce.

_________________
______________________________

Tomasz (robintom)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 24 marca 2021, 21:10 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2010, 21:15
Posty: 7375
Wiek: 54
Lokalizacja: Śrem
Jestem po szczepieniu (27.02.2021) Astrą Zenka i... kurna żyję :)
Jedynym efektem ubocznym szczepienia było obolałe ramię w miejscu szczepienia.
Porównywalne to było z uderzeniem barkiem o twarde podłoże jak np. przy przewróceniu się na rowerze czy nartach.
Żona jest po dwóch fajzerach i tez bezobjawowo.
Trochę niefajnie wyszło po zaszczepieniu teściowej.
Zero jakichkolwiek dolegliwości, ale to wiadomo... jad + wirus = neutrum

_________________
Pozdrawiam - Wojciech; POL - 7728
Jantar Themisto; Jantar Magic; Futaba 18SZ
FILMY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 24 marca 2021, 21:26 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 10 czerwca 2020, 08:34
Posty: 504
Wiek: 74
Lokalizacja: Kraków
Czyli ja na AZ, najukochańsza 3 dni później na Pf, a ja już się boję, że rączka w miejscu wkłucia mnie zaboli... żartuję. A przyjaciel, 2 lata starszy, biadoli i mnie straszy, jaka ta AZ zabójcza i zdradziecka (conajmniej, jak ta morda!). Znam, na szczęście, zabójcze trucizny, każdego dnia sączone i jestem na nie już uodporniony, więc i AZ jakoś oswoję.

Wysłane z mojego SM-A025G przy użyciu Tapatalka

_________________
Pozdrawiam - Marek, użytkownik klejów do drewna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 24 marca 2021, 21:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2010, 09:34
Posty: 5148
Wiek: 52
Lokalizacja: Plewiska
MareX napisał(a):
Znam, na szczęście, zabójcze trucizny, każdego dnia sączone i jestem na nie już uodporniony

Pewien znajomy muzułmanin powtarza mi : Alkohol to powolna trucizna
I zawsze słyszy że nigdzie się nie spieszę :lol:

_________________
Pozdrawiam Krzysiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: środa, 24 marca 2021, 22:14 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 10 czerwca 2020, 08:34
Posty: 504
Wiek: 74
Lokalizacja: Kraków
Tyle tylko Krzysztofie, że te trucizny, to ja mogę w siebie sączyć (i nie przeczę, że to czynię, preferując takie białe półwytrawne), albo też mogą być one sączone w moim kierunku, w wiadomy sposób. I chyba właśnie na takie jestem już uodporniony, a to chyba też dlatego, że prawie całą komunę (bez 5-ciu lat) przeżyłem i tamtejszych trucizn nawdychałem się, nasłuchałem i naogladałem "do upadu". I pytanie: który rodzaj trucizny lepszy?

Wysłane z mojego SM-A025G przy użyciu Tapatalka

_________________
Pozdrawiam - Marek, użytkownik klejów do drewna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: czwartek, 25 marca 2021, 00:02 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 21 lutego 2013, 12:14
Posty: 665
Wiek: 75
Lokalizacja: Olsztyn
Wszyscy piszą o wirusie to i ja coś dodam .
Mam na jutro termin szczepienia , dziś zadzwonili czy na pewno przyjdę . A przyjdę co mi tam jak zaczipują to będę mógł pilota od TV wyrzucić a może i model bez aparatury uruchomić .
Jak przeżyje to napiszę
A ze piszą ze że pseudo fe - to z wyrazami szacunku JOKER - Edward

_________________
Dobre towarzystwo i kropla rumu , lub na odwrót .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: czwartek, 25 marca 2021, 00:31 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 10 czerwca 2020, 08:34
Posty: 504
Wiek: 74
Lokalizacja: Kraków
No, kurcze blade Edwardzie, kto pisze, że pseudo jest "be"? Jesteś "Joker" i super. Nie mam nic absolutnie "na przeciwko", ale chodzi o formę zwracania się do Kolegi forumowego i nic ponadto.. Bo też czy tak np. miałbym się do Ciebie zwracać? Joker to, Joker tamto.. A tak mówię z pełnym szacunkiem: Edwardzie i sprawa jest jasna. I powiem więcej - nie śmiał bym nawet próbować zdrabniać Twego imienia, bo traktuję Cię jako Kolegę od modelarstwa, a nie jako jednego z Edwardów.


Wysłane z mojego SM-A025G przy użyciu Tapatalka

_________________
Pozdrawiam - Marek, użytkownik klejów do drewna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: czwartek, 25 marca 2021, 00:55 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:16
Posty: 6743
Wiek: 41
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
TAPATALK to taki paszkwil i faktycznie nie widać w nim podpisów, Marku tu jesteśmy na tyle mała i zwartą grupą ze wszyscy sie znamy. Zapewne przyjdzie taki czas ze i Ty będziesz nas znał z imienia.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

_________________
To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu.

pozdrawiam Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: czwartek, 25 marca 2021, 01:01 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 12 kwietnia 2012, 10:46
Posty: 6037
Wiek: 45
Lokalizacja: Kraków
Sprawdźmy zatem

Pozdrawiam Hubert

_________________
pozdrawiam
Hubert
https://www.banggood.com/?p=WQ230911983820130156


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Konaro wirus ..
PostNapisane: czwartek, 25 marca 2021, 01:02 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 12 kwietnia 2012, 10:46
Posty: 6037
Wiek: 45
Lokalizacja: Kraków
W sygnaturze wpisujemy podpis i ją włączamy jak niżej
Obrazek

Pozdrawiam Hubert

_________________
pozdrawiam
Hubert
https://www.banggood.com/?p=WQ230911983820130156


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 444 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  

118,299,312 Wyświetlone Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL