Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 14:26

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 19 sierpnia 2015, 22:07 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 9 października 2014, 20:46
Posty: 794
Wiek: 46
Lokalizacja: Rozterk
mammuth napisał(a):
Polska to kraj zdominowany przez kosciol i katojebliwych politykow.
Jest tylko jeden kraj na swiecie pod wodza czarnej mafii gdzie jest wszystkim dobrze - Watykan.
Jest im dobrze bo sa sponsorowani - tak - miedzy innymi przez Polske gdzie emeryci na lekarstwa nie maja ....

Zgadzam się :!:

_________________
"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, bo się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić"

Pozdrawiam Piotrek
POL 505


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 19 sierpnia 2015, 22:32 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 20 maja 2013, 11:21
Posty: 198
Wiek: 58
Lokalizacja: Murowaniec (ok. Bydgoszczy)
wojcio69 napisał(a):
Jak się jest w "mundurówce" lub p-osłem to idzie w górę :nieufny:



http://www.portal-mundurowy.pl napisał(a):
...przypomniano, że proponowaną kwotę 185zł trzeba pomniejszyć o 30 proc. z tytułu kosztów pracy, co oznacza że wypłata netto to tylko 130 zł. „Taka propozycja jest niegodziwa i uwłacza pracowniczej godności”. Od 2008 roku w sferze budżetowej nie było ani jednej podwyżki a w tym czasie najniższe wynagrodzenie wzrosło ponad 600 zł.


Nie tak miał wyglądać mój debiut na forum, ale mam pytanie: jakiś problem co do "mundurówki"?

_________________
Pozdrawiam
Jerzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: czwartek, 20 sierpnia 2015, 06:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2010, 21:15
Posty: 7375
Wiek: 54
Lokalizacja: Śrem
Jurku odpowiedziałem w Powitalni. Też jestem pracownikiem sfery budżetowej ;)

_________________
Pozdrawiam - Wojciech; POL - 7728
Jantar Themisto; Jantar Magic; Futaba 18SZ
FILMY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: czwartek, 20 sierpnia 2015, 14:37 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 20 maja 2013, 11:21
Posty: 198
Wiek: 58
Lokalizacja: Murowaniec (ok. Bydgoszczy)
Przepraszam za mój wpis, ale zabrzmiało to jak kolejny "atak"... a przecież nikt nikomu nie broni(ł) przyjść do mundurówki...
Może uda mi się jeszcze ten falstart odpracować.

_________________
Pozdrawiam
Jerzy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: czwartek, 20 sierpnia 2015, 15:41 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:29
Posty: 5574
Wiek: 47
Lokalizacja: Huddersfield - taka dziura w UK :P
My sobie lubimy czasem pokrzyczec - aby kulturalnie ;)
chyba ze na lotnisku to zadnych klotni !

_________________
Pozdrawiam Robert vel mammuth .
Wiele osob znajacych mnie tylko z "netu" podejrzewa, ze jestem aroganckim chamem.
Wszystko zmienia sie jak juz mnie poznaja osobiscie ...... maja pewnosc

jesli pomoglem - to kliknij >>> POMOGL <<<


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: czwartek, 20 sierpnia 2015, 16:35 
mammuth napisał(a):
My sobie lubimy czasem pokrzyczec - aby kulturalnie ;)
chyba ze na lotnisku to zadnych...

...zahamowań :mrgreen:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: wtorek, 23 lutego 2016, 16:33 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 26 grudnia 2010, 21:21
Posty: 2197
Wiek: 58
Lokalizacja: COLNE Lancashire U.K.
Witam po miesięcznym urlopie.
Nie sposób przejść do porządku dziennego jeżeli nie skomentuję tego co wydarzyło się miesiąc temu. Nie oczekuję tutaj dyskusji. Napiszę swoje o moich odczuciach i po problemie. Najprawdopodobniej i tak zostanie to usunięte. Nikogo nie obrażam, nie używam wulgaryzmów, wpis w odpowiednim dziale, więc jak najbardziej zgodne z regulaminem.
O co chodzi ?
Zostałem wysłany na przymusowy urlop z winy avatara jako niezgodnego z regulaminem. Zdjęcie w profilu wielu z Was uważa jest po to, aby łatwo się było rozpoznawać na zlotach i różnego rodzaju imprezach w realu. Uważam to za bzdurę, gdyż jeżeli taka miałaby być funkcja to powinno być wyraźnie w regulaminia napisane i rygorystycznie określone (jak do zdjęcia paszportowego) “lewy półprofil z widocznym lewym uchem” aktualizowane co pięć lat.
Tymczasem jest wpis wyraźna twarz.
I tu jest wiele wątpliwości. Te wątpliwości budzą mój protest. “Wyraźna twarz” - czy zdjęcie w okularach przeciwszłonecznych przedstawia wyraźną twarz ? Prawie wszyscy moderatorzy wraz z administratorem mają takie fotki.
Sam byłem ofiarą w Wilczych Laskach w 2012 roku kiedy to Marcinie poznaliśmy się w realu. Gdyby nie identyfikator nigdy bym nie rozpoznał, że Meloow to jest Meloow. Na podstawie avatara założę się , że nie rozpoznacie wielu osób z forum np: Szczepan (instruktor), Robert(mammuth). Wszystkie zdjęcia skrywane za przeciwsłonecznymi okularami.
Hubert - jestem pod wielkim wrażeniem Twoich wpisów, Twojej merytorycznej wiedzy, ale Chłopie ! - avatar masz niezgodny z regulaminem i nigdy bym Cię nie rozpoznał na lotnisku, No chyba ? Gdybyś przybył z denkiem od butelki w oku. Zaś sam zainspirowałeś nagonkę na mój avatar, która doprowadziła w końcu do wykluczenia mnie z forum na miesiąc.
Użytkownik “chomik” swoim avatarem robi sobie wręcz z nas jaja, ale ? miejsce zamieszkania ? Czechowice Dziedzice. Zapewne kolega administratora wobec czego Jego regulamin nie dotyczy.
Moje zdjęcie niczym się nie różni od wielu fotek na tym forum : Władek, Tomasz(robintom). Można by dzieciom w przedszkolu podać te fotki jako zabawę “znajdź kilka szczegółów różniących te obrazki”. Ich Avatary są OK ? Mój Nie !
Adam (osa) Twoja odpowiedź: “On może - Ty nie”- po pierwsze nie odpowiada na zadane pytania a po drugie jest niegrzeczna. Stawia mnie w szeregu gorszych userów. Forum dzielisz na lepszych i gorszych.
Teraz sedno sprawy dlaczego mój protest i upartość w działaniu.
Obserwuję wiele razy Wasze zacietrzewienie w sprawie avatara. Wielu userów podchwytuje ten temat mimo, że nie mają praw do moderacji.
Przykład:
Loguje się na forum nowy ponad sześcdziesięcioletni gość z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem modelarskim. Z różnych powodów może meć problemy z zamieszczeniem odpowiednich rozmiarów fotki w profilu. A tu zaraz pojawia się wpis od gówniażerii ( co nie ma nawet tylu lat co ten człowiek połowy doświadczenia modelarskiego) :” - Na wszystkie zadane pytania odpowiedź znajdziesz TU”. Pod słowem TU znajduje się dział regulamin.
Wpis taki jest niegrzeczny, wręcz nawet chamski i bardzo zniechęcający do tego forum.
Stanowczo protestuje przeciwko takim praktykom. Moderatorom również zdarzają się takie wpisy. A przecież można wysłać dyskretną wiadomość na pw.
Inna sprawa:
Zauważam, że zawiązała się koleżeńska grupa userów wzajemnej adoracji (są to osoby, które znają się doskonale z realu z różnych imprez modelarskich), którzy mogą mieć avatary jakie chcą, którzy mogą pisać o “rżniećiu dużych dziewczynek, żeby robić małe” i NIC się nie dzieje, żadnych konsekwencji. Reszta musi tańczyć tak jak nam grają.
Nie ma lepszych i gorszych userów. Ja nie chcę podziałów chociażby z tego powodu, że nieskromnie dodam również i ja dołożyłem swoją finansową cegiełkę do nowego serwera.
Marcin - zarzuciłeś mi, że jestem tutaj dla działu plany. Co w tym złego, że lubię ten dział ? Planami nie handluję, a że lubię poprzeglądać i pomarzyć ? Gdybym chciał pobudować te wszystkie modele , które Janusz zamieszcza brakłoby mi życia. Zresztą przeczytaj jeszcze raz mój wpis. Wyrwałeś zdanie z kontekstu, bo to forum zawsze traktowałem jak wirtualną modelarnię.
Gdybym napisał, że idę do biblioteki poprzeglądać plany też by było w tym coś złego ?

Zostałem zbanowany za słowa krytyki, które padły właśnie w tym wpisie. Słowa krytyki za wpisy nie mające nic wspólnego z modelarstwem. Politykowanie, pisanie o przysłowiowej “dupie Marynii”, a relacji z budowy modeli nie ma.
Ja rozumiem dział Wolność słowa. Sam wiele razy tam wpisywałem. Umiem się przyznać. Ale ten dział jest nadużywany. A raczej bym napisał: piszecie tam, bo nie macie nic do napisania w innych działach .
I to mi się nie podoba.
Powołując się na ostatni wpis w regulaminie proponuję dokonać zmiany w temacie avatara, aby ten zapis był “żywy”.
W obecnym stanie jak to jest teraz każdy ma avatar jaki chce, a niektórzy w ogóle nie mają , wprowadzcie bardziej liberalne przepisy dotyczące avatara.
Niech to będzie zapis:

- Zdjęcie własnej twarzy lub sylwetki. Wszelkie inne formy graficzne niedozwolone.

Lub jeżeli nadal chcecie rygorystyczne przestrzegać zapisu “wyraźna twarz” to proszę określić formę jak do zdjęcia paszportowego iiii ?
Konsekwentnie OD KAŻDEGO ! Tego wymagać !
Jestem pierszym który się dostosuje
Pozdrawiam
Idę kleić model.

_________________
Pozdrawiam Jarek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: wtorek, 23 lutego 2016, 17:22 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2010, 21:15
Posty: 7375
Wiek: 54
Lokalizacja: Śrem
OK Jarku, ulżyło? Spadł kamień z serca? No to fajnie.
Podobno od jakiegoś czasu w Polsce jest coś takiego jak wolność słowa, to pozwolę sobie skorzystać z tego przywileju.
Zdarza się w moim życiu bywać na różnych imprezach dla szerszej publiczności. Raz są to imprezy otwarte dla ogółu innym razem imprezy zamknięte dla określonej grupy zawodowej czy społecznej.
W jednym i drugim przypadku jak zaczyna mi nie odpowiadać atmosfera lub towarzystwo na takiej imprezie, najzwyczajniej w świecie opuszczam tą imprezę i grono.
Ty jednak postanowiłeś dowieść swojej racji, równości, szlachetności i podjąłeś wyzwanie nawrócenia administratorów i moderatorów tego jakże niegodziwego i skorumpowanego forum.
Jarku no proszę Cię...
A nie pomyślałeś o przeniesieniu swojej wizji równouprawnienia na większe gremium odbiorców a konkretnie naród polski?
Ileż tu jest niesprawiedliwości, nieuczciwości, kunktatorstwa, kolesiostwa, korupcji, cwaniactwa, wyzysku, mobbing'u. No istna puszka Pandory.
Rozumiem, że przerastało, to Twoje możliwości, umiejętności i kontakty a że nie potrafiłeś pogodzić się z tym, że inni mają większe prawo, przywileje, mogą i mają więcej jak Ty, po prostu, że było Ci tu w kraju źle - postanowiłeś opuścić ten niegodziwy kraj i wyjechać w strony, gdzie będziesz miał lepiej i na równi z innymi.
Twój wybór i Twoja decyzja - nie mnie ją oceniać.
Dziwi mnie, że tego samego schematu postępowania nie potrafisz zastosować do forum, na którym też jest Ci źle, nie czujesz się równy z innymi, jest kolesiostwo, nieuczciwość i niesprawiedliwość.

P.S. Mam do Ciebie Jarku jednak jedną prośbę. Jeżeli potrafisz okazać jakikolwiek szacunek drugiej osobie, taką embrionalną cząstkę człowieczeństwa, to proszę nie odpisuj na ten post, bo zbezcześcisz idee jakie wpoił mi mój dziadek Powstaniec Wielkopolski oraz jego imię.

_________________
Pozdrawiam - Wojciech; POL - 7728
Jantar Themisto; Jantar Magic; Futaba 18SZ
FILMY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: wtorek, 23 lutego 2016, 18:13 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:16
Posty: 6743
Wiek: 41
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Jako że zostałem wywołany do tablicy ..... to chyba musze coś napisać, Hmmm k#$@a póki co żyje w wolnym kraju i mógłym odpisać co chce ale wiesz co napiszę, tylko tyle że nie chce mnie się z tobą ponownie pisać a dlatego że milczenie jest złotem, a twoje odczucia jako uciśnionego przez Polski naród i społeczeństwo mnie nie interesują.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

_________________
To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu.

pozdrawiam Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: wtorek, 23 lutego 2016, 18:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:47
Posty: 6496
Wiek: 52
Lokalizacja: Józefów (ten koło Błonia)
Ja napisałem na PW co myślę, bo znowu poprzekręca moje słowa, a w sumie mam to w @%^#&*.
A do kolegi Tomek Robintom o którym wspomina Jarek, dostałeś ode mnie PW 27.01.2016 w pewnej sprawie i olałeś, do dziś nie mam od Ciebie żadnej odpowiedzi, napisz po prostu abym się ^%#(^%(*@#^)*&^ to będę wiedział na czym stoję.

_________________
hejcia :-)
TKS 1/6 , 7TP 1/6


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: wtorek, 23 lutego 2016, 19:23 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 6 czerwca 2010, 15:34
Posty: 2736
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa
JarekF napisał(a):
................A tu zaraz pojawia się wpis od gówniażerii ............................



Jeżeli nikt Ciebie nie obraża to dlaczego obrażasz innych. Odpowiedzieć Ci się powinno parafrazując pewnego wielkiego małego człowieka " ....spieprzaj dziadu..." dodając stary. Fajnie się czujesz?

JarekF napisał(a):
.................że nieskromnie dodam również i ja dołożyłem swoją finansową cegiełkę do nowego serwera.


Faktycznie nieskromnie, wstydziłbyś sie !! . Z tego co pamiętam zbiórka była dobrowolna i zasugerowana przez członków tego clubu , wiec wypominanie, że ty sobie nie życzysz bo wpłaciłeś cegiełkę jest .... nie będę pisał czym. Powinni Ci moderatorzy ta cegiełkę na konto przelać i ...... dopisz sobie co chcesz.

Wojtek ma w 100% rację. Nie podobało Ci sie w Twojej Ojczyźnie to nawiałeś tam gdzie jest Ci wygodniej.Zrób to samo z forum. Na pewno w tej cudownej krainie nie przestrzegasz zasad i buntujesz się przeciwko wszelkim nakazom skierowanym w Twoja stronę.(!)
Czasami cieszę się , że wielu tego typu ludzi wyjechało za granicę. Ale wrócą na pewno do kraju jak będzie czas na odbieranie emerytury, bo się przecież należy.

_________________
Pozdrawiam Darek
SkyCruiser_2400 ; GEMINI_3200 ; CHASER C1 FPV 120


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: wtorek, 23 lutego 2016, 19:29 
Online
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2012, 13:21
Posty: 2174
Wiek: 56
Lokalizacja: Brudzew
darek_op napisał(a):
Nie podobało Ci sie w Twojej Ojczyźnie to nawiałeś tam gdzie jest Ci wygodniej.Zrób to samo z forum...
..Czasami cieszę się , że wielu tego typu ludzi wyjechało za granicę. Ale wrócą na pewno do kraju jak będzie czas na odbieranie emerytury, bo się przecież należy.

Amen

_________________
Jak mówię że coś zrobię to zrobię, nie trzeba mi co pół roku przypominać..
- Sławek -


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: wtorek, 23 lutego 2016, 19:31 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 26 grudnia 2010, 21:21
Posty: 2197
Wiek: 58
Lokalizacja: COLNE Lancashire U.K.
Boże, ludzie ! Opanujcie się. Atakujecie mnie jakbym nie wiadomo co zrobił ? A ja tylko chciałem zwrócić uwagę, że zapis w regulaminie dotyczący awatara jest niejasny.

_________________
Pozdrawiam Jarek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: wtorek, 23 lutego 2016, 19:43 
Online
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 6 września 2012, 13:21
Posty: 2174
Wiek: 56
Lokalizacja: Brudzew
To może wprowadzić kilka wersji językowych regulaminu??
Człowieku - nie mam nic do Ciebie, ale spójrz na to z tej strony - jaki by ten regulamin nie był zaakceptowałeś go i kropka. Nikt Ci nie kazał, zrobiłeś to z własnej woli.
Jak pójdziesz do sklepu i kupisz jakiś towar to następnego dnia idziesz i żądasz zwrotu połowy kasy bo wg Ciebie jest tyle wart?? Masz tyle lat co ja, i nadal nie rozumiesz o czym piszesz??

Z mojej strony tyle, bo za chwilę dostanę bana za słownictwo.

_________________
Jak mówię że coś zrobię to zrobię, nie trzeba mi co pół roku przypominać..
- Sławek -


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 07:50 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 26 grudnia 2010, 21:21
Posty: 2197
Wiek: 58
Lokalizacja: COLNE Lancashire U.K.
Nadal nic nie rozumiecie. Tu nie chodzi o akceptacje regulaminu. Dla mnie to rybka jaki będę miał avatar. Wielu z Was pamięta, że miałem normalny w czapeczce RcClubu. Tu chodzi o nieścisłość i dowolną interpretacje słowa "wyraźna twarz". Dla jednych twarz w ciemnych okularach jest wyraźna dla innych nie. Zwróciłem uwagę i zaproponowałem zmiany, bo chciałem żeby było przyjaźnie dla nowych rejestrujących się, a tu chcecie mnie zlinczować.
OK.
Nie ma tematu. Nie będzie zmian, to nie będzie. Beton jest beton. W te pędy zmieniam swój avatar na zgodny z regulaminem z wyraźną własną twarzą.
Nikogo nie mam zamiaru przepraszać, bo nikogo nie obraziłem. To raczej ja mogę czuć się urażony za te osobiste podjazdy w temacie mojej emigracji do UK. Również nie wstydzę się, że dołożyłem tę cegiełkę. Jedynie mogę się wstydzić, że nie dałem więcej.
Temat uważam za zakończony. Nie zamierzam kopać się z koniem.
Chcę zostać na forum, bo jest tu jeszcze kilka osób, które darzę szczególną sympatią.
Kto mnie nie lubi, niech mnie nie lubi.
Odchodzę do cienia, bo się zgrzałem.

P.S.
Gdyby ktoś miał coś do mnie proszę wziąć pod uwagę, że przez około tygodnia mnie nie będzie. Idę do szpitala.

_________________
Pozdrawiam Jarek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 08:07 
JarekF napisał(a):
W te pędy zmieniam swój avatar na zgodny z regulaminem z wyraźną własną twarzą.

Załącznik:
Jarek.JPG
Jarek.JPG [ 16.56 KiB | Przeglądane 13729 razy ]
Aż tak zdziecinniałeś :?:


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 10:12 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2010, 18:35
Posty: 2328
Wiek: 60
Lokalizacja: Poznań - Jeżyce
Chłopaki odpuśćcie. Dajcie pokój dyskusji. Do niczego nie prowadzą. Niepotrzebna spinka.
Z przykroscią czytam wątki o Tobie Jarku. A mam do Ciebie wiele szacunku. Nigdy nie zapomnę jak spotkalismy się na złocie. Całą ta sytuacja bardzo zapadła mi w pamięci. Wiem ile wtedy Cię to kosztowało nerwów by do nas przyjechać. Miałem w pamięci jeszcze moje przejścia. Potem bardzo Ci kibicowalem. Chyba Ci wyszło? Mam nadzieję. Napisze może coś o tym...

Pozdrawiam.
P.S. Na temat avatarow nie dyskutuje.

_________________
Bartek
NEVER STOP EXPLORING!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 11:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 08:00
Posty: 3701
Wiek: 74
Lokalizacja: Pabianice
Jarek, częściowo podzielam Twój osąd forum. Ale nie ze wszystkim się zgadzam. Moim zdaniem przeginasz w pewnych punktach.

Regulamin precyzuje wymogi dot. awataru, różni w różnym stopniu tego przestrzegają... ich sprawa i zielonych; Ty stajesz sztorcem i walczysz, jakby od tego zbawienie Twej duszy zależało...

A propos duszy...
Ględzenie o rźnięciu bruka Twą nieskalaną duszyczkę, ale zamieszczone przez Ciebie obsceniczne zdjęcie Adolfa jest w porządku?
Twoje dzieło, więc dusza nie cierpi? Podwójne standarty, jak to ostatnio modne?

_________________
Pozdrawiam
karol


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 13:06 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 26 grudnia 2010, 21:21
Posty: 2197
Wiek: 58
Lokalizacja: COLNE Lancashire U.K.
Stema napisał(a):
JarekF napisał(a):
W te pędy zmieniam swój avatar na zgodny z regulaminem z wyraźną własną twarzą.

Załącznik:
Jarek.JPG
Aż tak zdziecinniałeś :?:


;)
Specjalnie zamieściłem tę fotkę, aby udowodnić o co mi chodzi. To jeszcze jeden przykład na to jak nieścisły jest to zapis.
W regulaminie nic nie jest napisane o aktualizacjach. Z punktu widzenia regulaminu jest wszystko w porządku. Ale ????

_________________
Pozdrawiam Jarek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 13:25 
JarekF napisał(a):
Specjalnie zamieściłem tę fotkę, aby udowodnić o co mi chodzi. To jeszcze jeden przykład na to jak nieścisły jest to zapis.
W regulaminie nic nie jest napisane o aktualizacjach. Z punktu widzenia regulaminu jest wszystko w porządku. Ale ????

Jarek, odpuść.
To naprawdę nie jest warte takiej "dziecięcej" zapalczywości.
Ja naprawdę wolę widzieć Ciebie na zdjęciu niż Twój model i inni też.
Dlatego zgadzam się na taki wymóg w regulaminie bo przecież gdzieś admini musieli to zapisać?
Zdjęcia modelu umieszczaj w postach, a w avatarze siebie.


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 15:03 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:16
Posty: 6743
Wiek: 41
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Stema napisał(a):
JarekF napisał(a):
Specjalnie zamieściłem tę fotkę, aby udowodnić o co mi chodzi. To jeszcze jeden przykład na to jak nieścisły jest to zapis.
W regulaminie nic nie jest napisane o aktualizacjach. Z punktu widzenia regulaminu jest wszystko w porządku. Ale ????



Jarek, odpuść.
To naprawdę nie jest warte takiej "dziecięcej" zapalczywości.
Ja naprawdę wolę widzieć Ciebie na zdjęciu niż Twój model i inni też.
Dlatego zgadzam się na taki wymóg w regulaminie bo przecież gdzieś admini musieli to zapisać?
Zdjęcia modelu umieszczaj w postach, a w avatarze siebie.



Nic dodać nic ująć, Amen ! to jest odpowiedź dla wszystkich ktorzy chcą coś powiedzieć w temacie avataru.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

_________________
To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu.

pozdrawiam Marcin


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 18:24 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 21 marca 2010, 18:35
Posty: 2328
Wiek: 60
Lokalizacja: Poznań - Jeżyce
Fajny dopisek do punktu w regulaminie. Tak co by ci słabosprytni też załapał...

"Zdjęcie modelu umieszczając w listach, a w avatarze siebie."

_________________
Bartek
NEVER STOP EXPLORING!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 18:28 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2016, 13:16
Posty: 3703
Wiek: 58
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Admini i Modzi, Sami "nakręcacie" temat... Obrazek

_________________
Pozdrawiam, Artur


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 18:46 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 12 kwietnia 2012, 10:46
Posty: 6037
Wiek: 45
Lokalizacja: Kraków
To chyba był jednak wątek techniczny dotyczący działania Forum. Pozwolę sobie wrócić do tych korzeni.

Czy nie dałoby się gdzieś zaznaczyć ptaszka w ustawieniach kont nowych użytkowników, że dopóki nie dokonają pełnej aktywacji - czy coś tam - to nie mogą pisać PW do innych użytkowników?

_________________
pozdrawiam
Hubert
https://www.banggood.com/?p=WQ230911983820130156


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 18:55 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:25
Posty: 3602
Wiek: 36
Lokalizacja: Warszawa
Ellipsis napisał(a):
To chyba był jednak wątek techniczny dotyczący działania Forum. Pozwolę sobie wrócić do tych korzeni.

Czy nie dałoby się gdzieś zaznaczyć ptaszka w ustawieniach kont nowych użytkowników, że dopóki nie dokonają pełnej aktywacji - czy coś tam - to nie mogą pisać PW do innych użytkowników?

A kto pisze? I po co?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 19:06 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2010, 21:15
Posty: 7375
Wiek: 54
Lokalizacja: Śrem
No np.: ucp.php?i=pm&mode=view&f=0&p=31520

_________________
Pozdrawiam - Wojciech; POL - 7728
Jantar Themisto; Jantar Magic; Futaba 18SZ
FILMY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 19:07 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 12 kwietnia 2012, 10:46
Posty: 6037
Wiek: 45
Lokalizacja: Kraków
A o GRBL na przykład - Okatse jakiś.

_________________
pozdrawiam
Hubert
https://www.banggood.com/?p=WQ230911983820130156


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 19:27 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:25
Posty: 3602
Wiek: 36
Lokalizacja: Warszawa
Mogę zrobić że czerwoni nie mogą wysyłać PW dopóki są czerwoni :) czyli przez pierwsze 5 postów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 20:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 12 kwietnia 2012, 10:46
Posty: 6037
Wiek: 45
Lokalizacja: Kraków
Oo fajne, dla mnie rewelacja!

_________________
pozdrawiam
Hubert
https://www.banggood.com/?p=WQ230911983820130156


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: poniedziałek, 3 lipca 2017, 10:47 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2016, 13:16
Posty: 3703
Wiek: 58
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Dzisiaj kilkukrotne... (:) ostatnio przed chwilą :x

Załącznik:
2017-07-03 11_45.jpg
2017-07-03 11_45.jpg [ 24.98 KiB | Przeglądane 13676 razy ]

_________________
Pozdrawiam, Artur


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 5 lipca 2017, 20:47 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 10 grudnia 2014, 21:58
Posty: 804
Wiek: 48
Lokalizacja: Opole
Szymon napisał(a):
Mogę zrobić że czerwoni nie mogą wysyłać PW dopóki są czerwoni :) czyli przez pierwsze 5 postów.

To było by dobre ponieważ tak jak słusznie zauważył Hubert gro ludzi loguje się tylko po to żeby zadać jedno pytanie , albo tak jak w moim przypadku zawrócić d...... na pchlim targu.
Dlatego dałem sobie z bani wystawianie na alledrogo bo było by jeszcze gorzej

_________________
_____________________________
Pozdrawiam
Jak się nie ma ,co się lubi , to się to buduje


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: środa, 5 lipca 2017, 22:27 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): niedziela, 2 lipca 2017, 15:22
Posty: 3
Wiek: 39
Lokalizacja: Głosków Letnisko
piotrek75 napisał(a):
...albo tak jak w moim przypadku zawrócić d...... na pchlim targu.
Dlatego dałem sobie z bani wystawianie na alledrogo bo było by jeszcze gorzej


Poczułem się wezwany do tablicy... :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: czwartek, 6 lipca 2017, 14:35 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 10 grudnia 2014, 21:58
Posty: 804
Wiek: 48
Lokalizacja: Opole
To nie o Tobie. Ale o tych co naprawdę nie czytają regulaminu. Więc wracaj do ławki :-)

_________________
_____________________________
Pozdrawiam
Jak się nie ma ,co się lubi , to się to buduje


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: czwartek, 6 lipca 2017, 14:44 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2016, 13:16
Posty: 3703
Wiek: 58
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Siadaj, pała (i nie chodzi o fryzurę, tylko ocenę) :mrgreen:

_________________
Pozdrawiam, Artur


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: czwartek, 6 lipca 2017, 21:56 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 19 marca 2012, 11:26
Posty: 1559
Wiek: 59
Lokalizacja: Peterborough, UK
Mimo, że nie udzielam się tak często jak bym chciał to zrobił bym żeby było ciekawiej i jedno i drugie "w kupie". Po pierwsze wymagane przez regulamin dane jak: imię czy jakiś magiczny nick czy jak mawiają co niektórzy "ksywę", data urodzienia (..... ilu z was podało prawdziwą ?) i avatar - nie mam na myśli tego niebieskiego kolesia biegającego z patykiem po drzewach - czyli niezbędne minimum do bycia rozpoznawalnym. Wiadomo, że jak komuś bardzo zależy na byciu anonimowym to znajdzie w 3 sekundy jakąś gębę w images.google.com a my i tak potraktujemy to jako "prawdziwe" oblicze pacjenta. Poza tym nikt przecież nie wymaga PESELI czy innych wrażliwych danych o których to niedawno była dość obszerna polemika/awantura czy jak tam chcecie sobie nazwać tę dyskusję.
W kolejnym kroku któryś z "adminów" powinien po wstępnych oględzinach zezwolić lub nie na przyłącznie początkowo "czytelnika/podglądacza" i jak któryś z kolegów nadmienił po stwierdzeniu, że wykonał wymagane kroczki dać mu prawo postowania. Z pewnością nie byłoby tylu "zawracaczy d...y" co to wpadają albo się np "zareklamować" z czymś bo akurat mają coś na zbyciu albo dostali od kolegi i im się wala po chacie albo zadać jak często spotykamy jedno pytanie i "tyle go widzieli".


.... ale to tylko taka moja malutka, zupełnie nieistotna sugestia.


Pozdrówka
RobUK

_________________
Pozdrawiam
RobUk
HyperBipe 900, AMBeR III "Experience", Spitfire MKIIb, Sbach342, White Sheep 480 Quad, RoboFlat 270, AOKFly 230, Realacc 210
"Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak ... kończysz ..." 3W Kasta


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: czwartek, 6 lipca 2017, 22:07 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:47
Posty: 6496
Wiek: 52
Lokalizacja: Józefów (ten koło Błonia)
Robert nadmienię iż robimy wstępny odsiew. Profile już na wstępie bez podania wieku lub z wiekiem z kosmosu odpadają, bez podanej lokalizacji odpadają. Co jakiś czas pojawiają się tacy do aktywacji i jej nie podlegają.

_________________
hejcia :-)
TKS 1/6 , 7TP 1/6


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: czwartek, 6 lipca 2017, 22:22 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 19 marca 2012, 11:26
Posty: 1559
Wiek: 59
Lokalizacja: Peterborough, UK
Aaaa widzisz Adam, tak dawno się zapisałem, że już nie pamiętam jak to przebiegało :)

_________________
Pozdrawiam
RobUk
HyperBipe 900, AMBeR III "Experience", Spitfire MKIIb, Sbach342, White Sheep 480 Quad, RoboFlat 270, AOKFly 230, Realacc 210
"Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak ... kończysz ..." 3W Kasta


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: poniedziałek, 6 lutego 2023, 07:27 
Offline
modelarz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 25 stycznia 2016, 13:16
Posty: 3703
Wiek: 58
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska
Od wczoraj takie kwiatki na forum (:)

Załącznik:
2023-02-06 07_12_31-Błąd ogólny i jeszcze 3 strony — Osobisty — Microsoft​ Edge.jpg
2023-02-06 07_12_31-Błąd ogólny i jeszcze 3 strony — Osobisty — Microsoft​ Edge.jpg [ 101.74 KiB | Przeglądane 4605 razy ]

_________________
Pozdrawiam, Artur


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: poniedziałek, 6 lutego 2023, 16:05 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): czwartek, 12 kwietnia 2012, 10:46
Posty: 6037
Wiek: 45
Lokalizacja: Kraków
U mnie działa normalnie.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

_________________
pozdrawiam
Hubert
https://www.banggood.com/?p=WQ230911983820130156


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Co się dzieje z forum??
PostNapisane: poniedziałek, 6 lutego 2023, 16:42 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): sobota, 20 marca 2010, 17:47
Posty: 6496
Wiek: 52
Lokalizacja: Józefów (ten koło Błonia)
Na PC i samrtfonie działu dobrze. U mnie

_________________
hejcia :-)
TKS 1/6 , 7TP 1/6


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron

118,268,697 Wyświetlone Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL